EloTube.com - najlepsze obrazy z sieci

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć

Zobacz stronę

EloTube to najnowszej generacji serwis rozrywkowy z najlepszymi obrazami i filmami w internecie. Obrazy oceniamy porównując je parami. Specjalny algorytm kalkuluje punkty tak, aby dobre treści szybko znalazły się wysoko na liście, a słabe od razu odpadały. W EloTube zyskujesz doskonałą okazję do stworzenia swojej przestrzeni w sieci poprzez umieszczanie filmów, obrazów czy tekstów.

Do serwisu możesz zalogować się dzięki Facebook'owi. Inteligentne mechanizmy umożliwiają błyskawiczne rozprzestrzenianie się treści za jego pomocą. Nawet jeden nasz użytkownik może spowodować ogrom nowych odwiedzin.

Serwis rozrywkowy EloTube umożliwia wymianę informacji czy opinii. Dodatkową funkcją, która uatrakcyjnia EloTube jest czat dzięki któremu użytkownicy mogą się ze sobą swobodnie porozumiewać.

Zalogowani użytkownicy mają wiele przywilejów - podczas oglądania danego filmu czy obrazu wyświetlają im się inne treści z oglądanej kategorii. Dzięki temu mogą jeszcze dłużej cieszyć się dobrym humorem serwowanym przez EloTube.

Prosta grafika wzorowana na najnowocześniejszych trendach, utrzymana w niebieskiej tonacji nadaje EloTube rozrywkowego charakteru. Intuicyjna wyszukiwarka daje możliwość odnalezienia rozmaitych treści.

Zapraszamy do naszego serwisu rozrywkowego EloTube. Obejrzyj ranking najlepszych obrazów w sieci.

Polub EloTube na Facebook'u!