Sklepy internetowe

tagi: e-commerce + oprogramowanie sklepu + profesjonalny sklep internetowy + projektowanie sklepów internetowych + sklepy internetowe + tworzenie sklepów internetowych

Definicja

Sklep internetowy jest szczególnym typem aplikacji typu e-commerce. Dzięki tej aplikacji możliwe jest prowadzenie transakcji pomiędzy kontrahentami, klientami i przede wszystkim rozwój działalności. Najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie cechuje niezawodność i jakość wykonania.

Profesjonalny sklep internetowy stanowi ogromną szansę dla firm, które chcą zaistnieć na rynku. W sprzedaży internetowej praktycznie wszyscy mają szanse, a sukces zależy w dużej mierze od odpowiedniego oprogramowania. I tutaj nasz zespół przychodzi Państwu z pomocą. Rozwiązanie, które oferujemy, to funkcjonalny i nowoczesny sklep internetowy, który cechuje duża użyteczność, jest on bardzo przyjazny klientowi/użytkownikowi oraz dostosowuje się do jego potrzeb, a to bez wątpienia wpływa korzystnie na jego wysoką skuteczność.

Sklepy internetowe projektowane i tworzone przez nasz zespórł cechują się prostotą obsługi - i to zarówno od strony użytkowej, jak również właściciela sklepu internetowego. Do ubsługi systemu sklepu internetowego naszego autorstwa nie jest potrzebna szeroka wiedza informatyczna, wystarczą tak naprawdę podstawowy obsługi komputera oraz internetu.

Jak to działa?

Oprogramowanie firmy Logisoft cechuje intuicyjny interfejs użytkownika oraz wysoka jakość wykonania. Sklep internetowy składa się tak naprawdę z dwóch aplikacji: części zewnętrznej, prezentacyjnej dostępnej dla klientów sklepu oraz części wewnętrznej - panelu administracyjnego. Strona sklepu jest prezentacją oferty sklepu, umożliwia dostęp do produktów za pomocą przemyślanych elementów nawigacyjnych, wyszukiwanie interesujących ofert i dokonywanie transakcji internetowych. System integruje się z elektronicznymi kanałami płatności, aby ułatwić dokonywanie przelewów i operacji płatniczych. Panel administracyjny dostępny jest jedynie dla administratorów i właścicieli sklepu. Jest zestawem narzędzi do edycji oferty, obsługi zamówień klientów, wystawiania faktur i innych operacji na sklepie.

Jak zarabiać na sklepie internetowym?

Tworzenie sklepu internetowego warto powierzyć profesjonalnym i doświadczonym programistom. Jest to złożone przedsięwzięcie, od  sukcesu którego zależy wiele drobnych szczegółów. Aby handel internetowy się kręcił i klienci kupowali serwis internetowy musi spełniać wymagania:

  • rozbudowana funkcjonalność dająca klientom możliwości wyboru właściwej oferty i szybkiego zakupu
  • intuicyjność i łatwość obsługi (tutaj ważne jest m.in. sprawne poruszanie się po stronie, jej czytelność)
  • bezawaryjność  oraz wysoka jakość wykonania serwisu
  • bezpieczeństwo dokonywanych transakcji (jest to jedna z najważniejszych kwestii w sklepach internetowych)
  • promocja strony w internecie i optymalizacja jej kodu, co wpływa na liczbę odwiedzin i w rezultacie zwiększa prawdopodobieństwo zakupu produktu przez potencjalnego klienta

Sprzedaż internetowa jest dość szybko rozwijającą się gałęzią przemysłu. Zatem serwis internetowy powinien spełniać najnowsze standardy i dorównywać jakością innym oraz wyznaczać nowe trendy w tej dziedzinie.

Wsparcie dla sklepów

Konkurencja w przypadku sklepów internetowych jest spora, każdy serwis oferujący jakieś produkty stara się, aby ich serwis górował nad innymi. Nie można poprzestać na wdrożeniu sklepu, sztuką jest tutaj utrzymać go i dbać o to, aby zarabiał. Między innymi z tego powodu oferujemy naszym klientom odpowiednie wsparcie techniczne oraz usługi marketingowe. Słynne powiedzenie "Reklama dźwignią handlu" nabiera tutaj większego znaczenia.

Sklep internetowy Logishop

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie sklepu internetowego przeznaczone dla mniej lub bardziej wymagających klientów. Jest to system oparty na technologi php, wykorzystujący do poprawnego działania różne przydatne biblioteki, m. in. biblioteki frameworku Symfon. Działa w oparciu o relacyjną bazę danych MySQ. Sklep może być instalowany bez większych modyfikacji, wystarczy wstępna konfiguracja danych. Niemniej jednak zalecamy klientom dostosowanie systemu do swoich potrzeb. Takie indywidualne podejście może przynieść dodatkowe korzyści firmie i usprawnić proces sprzedaży.

Kliknij tutaj aby uzyskać więcej informacji na temat systemu sklepowego Logishop.