Centrum Budowlane Anda

Tagi: Symfony + oprogramowanie sklepu + sklepy internetowe

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć

Zobacz stronę

Centrum Budowlane Anda przy współpracy z naszą firmą zdecydowało się na otwarcie sklepu internetowego.

Anda to firma istniejąca na rynku od ponad dwudziestu lat i nieustannie poszerzająca swoją ofertę o nowe produkty. Dzięki zaawansowanemu, stale rozwijającemu się silnikowi LogiShop internetowa hurtownia może działać prężnie i efektywnie.

Z uwagi na ogromną ilość produktów w ofercie w sklepie został zastosowany inteligentny filtr kategorii oraz producentów pozwalający na bardzo szybkie wyszukiwanie interesujących nas artykułów. Ponadto użycie filtru zagwarantowało prosty, ale elegancki wygląd sklepu.

Hurtowania podobnie do innych sklepów opartych na naszym oprogramowaniu sklepów internetowych posiada intuicyjną wyszukiwarkę produktów zapewniającą ekspresowe przedstawianie optymalnych propozycji dla Klienta.

Prosta szata graficzna, utrzymana w odcieniu szarości z akcentem intensywniejszych kolorów takich jak czerwień czy zieleń idealnie pasuje do oferowanego przez sklep asortymentu budowlanego.

Firma Logisoft nieustannie rozwija oprogramowanie LogiShop'u zapewniając Klientom najnowocześniejsze rozwiązania software'owe. Przy wdrażaniu hurtowni Anda posłużyliśmy się najbardziej optymalnymi rozwiązaniami technologicznymi: MySQL 5, AJAX, Symfony Framework, XHTML 5.0, JQuery, PHP 5.3.

Klient: Anda