GameSpace.pl - Cyfrowa Dystrybucja Gier

Tagi: gamespace + gry + onet.pl + sklep + sklepy internetowe

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć

Zobacz stronę

GameSpace.pl jest serwisem przeznaczonym dla graczy, którzy przede wszystkim ściągają gry przez internet. Sklep działa na zasadzie cyfrowej dystrybucji kluczy. Klient po dokonaniu zakupów i opłaceniu zamówienia otrzymuje ze sklepu klucze (tzw. STEAM, EA link), może legalnie ściągnąć wybraną grę i korzystać z niej.

Docelowo serwis GameSpace.pl będzie oferował również inne funkcje i formy internetowej rozrywki. Gracze będą mogli korzystać z wydajnych serwerów gier i zmierzyć się pomiędzy sobą w grach wieloosobowych. Gry będą dostępne do ściągnięcia dzięki współpracy ze znanym producentem gier, firmą Electronic Arts.

W projekcie GameSpace.pl wprowadzono wiele zabezpieczeń i innowacyjnych technik, aby umożliwić klientom bezpieczne i szybkie transakcje.

Serwis ten został wykonany przez nasz zespół na zlecenie Grupy Onet.pl SA. Firma LogiSoft położyła duży nacisk na bezpieczeństwo oraz wydajne i stabilne działanie całej aplikacji. Serwis będzie dostępny dla szerokiej gamy odbiorców z całego kraju.

Klient: Grupa Onet.pl S.A.

Grupa Onet.pl S.A.

Zastosowano technologie: xhtml, css, js, php, mysql, AJAX i inne.