IrenaWnętrza.pl - wnętrza z klasą

Tagi: ceramika + sklep internetowy + sklepy internetowe

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć

Irena-Wnętrza.pl to sklep internetowy wykonany przez naszą firmę przy współpracy z agencją Word & Mind. Na stronie jest wiele użytecznych komponentów wykonanych w technologii AJAX z wykorzystaniem biblioteki jQuery. Asortyment sklepu to płytki ceramiczne i elementy wyposażenia mieszkania, które ozdabiają wnętrza naszych mieszkań.

Produkty w Irena-Wnętrza.pl sprzedawanę są na sztuki lub paczki, w których mieści się określona ilość metrów kwadratowych płytek. W związku w tym na potrzeby sklepu dodana została fuknkcjonalność umożliwiająca przeliczanie m2 na paczki i odwrotnie na podstawie danych wprowadzonych w ofercie. Klient za pomocą specjalnego kalkulatora może przeliczać te wartości i kupić odpowiednią ilość towaru na własne potrzeby.

 

System posiada obsługę bonów rabatowych (prezentowych), które są rozdawane klientom w postaci ciągów znakowych. Po wpisaniu otrzymanego kodu do formularza w koszyku klient otrzymuje kwotę pomniejszoną o rabat lub nie płaci w ogóle jeśli wartość bonu jest odpowiednio wysoka.

Klient: Word&Mind Internet Advertising

Zastosowano technologie: xhtml, css, js, php, mysql, AJAX (biblioteka jQuery) i inne.