Perfumeria Promesse.pl - wdrożenie nowej szaty graficznej.

Tagi: LogiShop + e-commerce + perfumeria

Kliknij na obrazku, aby go powiększyć

Zobacz stronę

Perfumeria Promesse.pl to jeden z pierwszych sklepów internetowych, które zaprojektowaliśmy. Jest to jednocześnie nasz własny sklep internetowy. Jako profesjonalni programiści specjalizujący się w tworzeniu sklepów i ich pozycjonowaniu, byłoby nam wstyd, gdybyśmy nie mieli własnego biznesu internetowego.


Perfumeria Promesse.pl została napisana od podstaw przez firmę Logisoft. Od początku swojego istnienia działała na oprogramowaniu LogiShop, który wtedy projektowaliśmy. Promesse.pl podobnie do wszystkich sklepów działających na silniku firmy Logisoft posiada rozbudowaną, ale funkcjonalną budowę. Nasze systemy są starannie dopracowane pod kątem najnowocześniejszych technologii - zapewniają wysoką sprzedaż oraz przyjemną i intuicyjną pracę z panelem administracyjnym.
Sklep działa na rynku już od 5 lat, jednakże stosunkowo niedawno postanowiliśmy go ulepszyć i wdrożyć nową szatę graficzną, która ozdobi sklep i przyciągnie Klientów.
Perfumeria internetowa Promesse.pl posiada teraz nowoczesną, przejrzystą grafikę, wzorowaną na najlepszych polskich i zagranicznych sklepach,  która idealnie pasuje do oferowanego asortymentu - oryginalnych perfum i kosmetyków światowych projektantów mody. W Promesse.pl Klienci znajdą markowe produkty do pielęgnacji ciała i makijażu, zestawy kosmetyków, wody perfumowane i toaletowe producentów tj: Armani, Bvgari, Calvin Klein, Dior, DKNY, Estee Lauder, Givenchy, Hugo Boss, Lancome, Paco Rabanne, Versace czy Yves Saint Laurent oraz wielu innych, których nie sposób tu wymienić.
Dzięki pozycjonowaniu na kluczowe w branży perfumeryjnej frazy, udało nam się dość szybko i efektywnie wypozycjonować nasz sklep.
Pomijając bardzo udane pozycjonowanie, warto wspomnieć o innych zaletach oprogramowania LogiShop. W Promesse.pl zintegrowaliśmy elektroniczne systemy płatności - Platnosci.pl, PayPal.pl.
Dodawanie nowych asortymentów do sklepu to czysta przyjemność. Klientów zaś cieszy błyskawiczne wyszukiwanie produktów. Inteligentny koszyk przechowa Twoje produkty, Ty zaś możesz opłacić zamówienie w dowolnym momencie. Ponadto ulepszyliśmy finalizację zamówienia, dzięki czemu Klient po złożeniu zamówienia,  gdy zmieni zdanie dotyczące wyboru płatności, płatność tą może edytować wybierając inny sposób zapłaty  (np. z tradycyjnego przelewu na szybki przelew, by pieniądze szybciej pojawiły się na koncie sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia).
Dzięki systemowi parametrów można pogrupować dane cechy asortymentów czy produktów. Sami wybieramy produkty, które chcemy umieścić na stronie głównej. Obecnie w perfumerii Promesse.pl jest kilka tysięcy produktów w bazie, a dzięki automatycznemu aktualizatorowi działającemu w oparciu o mechanizm CRON łatwo można zaktualizować wszystkie potrzebne informacje.
Dzięki naszemu profesjonalnemu systemowi LogiMailer wysyłanie newslettera do Klientów z nowościami czy promocjami jest przyjemnością. Jeden klik i nasi Klienci bądź potencjalni Nabywcy, którzy zapisali się do biuletynu mogą znów zainteresować się oferowanymi produktami.
Zautomatyzowaliśmy także wystawianie dokumentu sprzedaży dla Klientów, teraz za pomocą jednego przycisku generuje się i wysyła faktura za zamówienie.

Firma Logisoft zaprasza do świata perfum i kosmetyków w sklepie Promesse.pl!